Poszukiwana ukryła się… w szafie

fot. KPP w Kamiennej Górze
Osoby ukrywające się przed organami ścigania mają wiele pomysłów, gdzie się przed nimi schować. Policjanci Wydziału Kryminalnego kamiennogórskiej komendy ustalili miejsce przebywania i dokonali zatrzymania poszukiwanej kobiety.
REKLAMA

Osoby, który uchylają się od wykonania orzeczonej kary mają wiele pomysłów na ukrycie się przed organami ścigania. Kamiennogórscy kryminalni w wyniku uzyskanych informacji ustalili miejsce przebywania poszukiwanej kobiety.
Funkcjonariusze, którzy pojechali na miejsce słyszeli z mieszkania dwa głosy – damski i męski. Pukanie do drzwi nie przyniosło efektu, ponieważ osoby te udawały, że nie ma ich w domu. Dopiero zdecydowane działanie policjantów, którzy pożyczyli drabinę od jednego z mieszkańców i przez okno wskazali grzecznie mężczyźnie siedzącemu w domu, że ma gości przed drzwiami skutkowało ich otworzeniem. Mężczyzna w trakcie rozpytania kategorycznie zaprzeczał, że była z nim kobieta. Funkcjonariusze przystąpili więc do sprawdzenia pomieszczeń mieszkalnych. Otwierając szafę zastali w niej leżącą 53-letnią kobietę, która oświadczyła, że… tam spała i nie słyszała nawoływania policjantów.

Była to mieszkanka powiatu kamiennogórskiego poszukiwana do odbycia kary pozbawienia wolności. Została zatrzymana, a następnie osadzona w policyjnym areszcie.

st. sierż. Katarzyna Trzepak-Balicka
Komenda Powiatowa Policji w Kamiennej Górze

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Kamienna Góra
18.4°C
wschód słońca: 05:51
zachód słońca: 20:07
Koronawirus
dolnośląskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Kamiennej Górze

kiedy
2022-11-05 18:00
miejsce
Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury,...
wstęp biletowany