Piłeś, brałeś? Nie jedź!

zdjęcie: Piłeś, brałeś? Nie jedź! / fot. KPP w Kamiennej Górze
Dzisiaj na terenie powiatu kamiennogórskiego policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze prowadzą działania pod kryptonimem "Alkohol i narkotyki". Działania mają na celu wyeliminowanie nieodpowiedzialnych kierujących, którzy wsiadają za kółko pod wpływem alkoholu czy narkotyków.

W poniedziałek, 18 marca 2024 roku, policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze, biorą udział w akcji związanej z poprawą bezpieczeństwa na drogach powiatu kamiennogórskiego pod nazwą „Alkohol i narkotyki”.

Działania mają na celu sprawdzenie kierujących pod kątem alkoholu oraz narkotyków, aby wyeliminować z ruchu drogowego nieodpowiedzialnych kierujących, którzy pod ich wpływem wsiadają za kierownicę swoich pojazdów.

Przypominamy, że kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka działającego podobnie jest przestępstwem, za które grozi nawet 3 lata pozbawienia wolności.

sierżant sztabowy Katarzyna Trzepak-Balicka